Poznejte náš skvělý tým

Tvoří jej profesionálové v několika oborech. Spojují nás zkušenosti a entuziasmus pro náročné poslání. Měnit podmínky pro lidi s autismem je běh na dlouhou trať.

Mgr. Jana Hubová
Projektová manažerka
+420 777 333 444
person@prototypes.net

Projektová manažerka sociální služby Nový domov pro dospělé lidi s autismem. Jedna ze zakládajích členů spolku Tady to mám rád.

Spoluzakladatelka organizací APLA ČR a APLA Jižní Morava stála u zrodu terénních sociálních služeb pro osoby s PAS v Jihomoravském kraji. Podílela se na tvorbě krajských metodik komunitního plánování.

Absolvovala kurzy péče o osoby s PAS v ČR a ve Velké Británii. Je lektorkou kurzů o péči o osoby s PAS akreditovaných Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Jana má za sebou 14 let praxe v přípravě a realizaci projektů ESF (Evropský sociální fond) a 12 odborných stáží ve službách pro osoby s PAS ve Španělsku a Irsku.

Ing. Martina Lintnerová
Fundrising a PR
+420 777 333 444
person@prototypes.net

Martina se stará o provoz sociálního podniku. Zaměřuje se na zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce.

Svou diplomovou práci věnovala fundraisingu neziskových organizací, výzkumu dostupných nástrojů a jejich finančního přínosu.

Má za sebou 5 let zkušeností jako projektová manažerka v projektech ESF (Evropský sociální fond) včetně projektů v rámci tzv. deinstitucionalizace sociálních služeb – proměny ústavů na malé komunitní služby.

Účastnila se 10 zahraničních stáží u našich partnerů ve Španělsku a Irsku. Přenáší sem dobrou praxi v poskytovaní sociálních služeb lidem s PAS. A soustředí se i na nastavení PR aktivit a financování organizace.

MgA. Kateřina Boukalová
Předsedkyně organizace
+420 777 333 444
person@prototypes.net

Kateřina je vzdělaná v oblasti projektového managementu, marketingu a fundraisingu. Využívá zkušenosti s organizací mezinárodních projektů a z úspěšného podávání žádostí o dotace od českých i zahraničních subjektů.

V letech 2012-2020 působila na Novém Zélandu jako instruktorka lyžovaní se zaměřením na výuku lidí s fyzickým i mentálním postižením.

V letech 2017-2020 působila jako manažerka lyžařské školy v Japonsku se zaměřením na rozvojové projekty a nadstandardní péči o klienty.

Bc. Iva Šoupalová
Finanční manažerka
+420 777 333 444
person@prototypes.net

Iva má na kontě 14 let praxe v přípravě a realizaci projektů Evropského sociálního fondu (ESF).

Dva roky pracovala jako hodnotitel operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Od roku 2015 realizovala systémové projekty
ministerstva zdravotnictví.

Absolvovala odborné stáže ve Španělsku, kde se zaměřovala na svou specializaci: nastavení financování služeb pro osoby s PAS.

Spolupracující odborníci

Appellantur ex nam scripserit soluta ei legendos duo antiopam sedno saperet aperiri definiebas. Dum volumus mel suscipitut.

“Ing. Miroslava Jelínková , CSc.
Oblast spolupráce: Sdílení informací a zkušeností s cílem budování komunitní pobytové služby pro dospělé osoby s PAS.

Založila a od roku 1994 stojí v čele Občanského sdružení AUTISTIK, je členem AUTISMEUROPE a Světové autistické organizace (WAO). Ing. Miroslava Jelínková získala odbornou kvalifikaci v oboru vzdělávání studiem na Pedagogické fakultě UK v rámci celoživotního vzdělávání obor Speciální pedagogika v procesu výchovy a vzdělávání dětí s autismem.
Dále se paní Jelínková od roku 1997 věnuje výchově a vzdělávání dospělých občanů s autismem, dříve v Modrém klíči následně v Dětském centru Paprsek
.

Paedr. Blanka Veškrnová
Oblast spolupráce: Konzultace při nastavení kvality komunitních služeb v kontextu legislativního rámce České republiky.

Inspektorka kvality sociálních služeb, ředitelka sdružení Práh jižní Morava, z.ú., které poskytuje lidem s duševním onemocněním podporu prostřednictvím čtyř registrovaných služeb např. chráněné bydlení, služba dle § 51 chráněné bydlení, zákona č. 108/2006 Sb., služba je poskytována od r. 2002 doposud, má zkušenosti s projekty IROP v rámci rozvoje sociálních služeb v metropolitní oblasti Brno (Práh – chráněné bydlení Křenová IROP), OPZ začleňování lidí s duševním onemocněním prostřednictvím komunitní práce, absolvovala stáže ve službách pro osoby s PAS. Paní Veškrnová je členka Odborné rady pro odbornou garanci Strategie reformy psychiatrické péče.

Sabine Srnka
Head of Development

Maecenas faucibus mollis interdum. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec ullamcorper nulla non.